G

gabriela.svo

Uživatel

Poslední aktivita před 4 měsíci

 1. před 5 měsíci
  8. 03. 2017 08:46
  G gabriela.svo v Okružní jízda číslo 302.

  Já bych ráda zmínila i jakousi nesmyslnost přezletické druhé linky 396. Moje srdce zaplesalo, když se vedení obce pustilo do jednání s Ropidem o jejím zřízení. Pak začala jezdit a ...bum! Končí v Přezleticích. Do Čakovic se zase nedostanete...tedy nějak inteligentně. Jde to, ale cesta tam trvá skoro hodinu!!!! Chci zmínit čakovickou ZUŠ, hypermarket Globus...i to nádraží tam najdete- bez šance. Takže linka je bezvadná pro lidi, kteří jezdí vlakem ze Satalic, plus pro děti, kteří navštěvují tamější ZŠ (znám pouze jednoho), ale pro nás ostatní zas a pouze auto, ...nebo kolo, což by ovšem přineslo možnost nechat se srazit na mém oblíbeném tankodromu (stálo mě to již dvě pneu, jeden disk a uražené zrcátko). Mimochodem dětí, které navštěvují nějaké zřízení v Čakovicích znám tedy nepoměrně víc. Trochu se to rozmělnilo, když ZUŠ otevřela satalickou pobočku, ale to se zrovna nás absolutně netýká.

  Těch smutků je u nás v obci mnohem víc. Nechci zneužívat "Ropidovo nesmyslné vlákno". Ale možná, že by to bylo stejně jedno, protože zdejší diskuze je naprosto mrtvá. Je zde taky možnost diskuzi zrušit...jako za minulého vedení...a byl by konečně klid.

 2. minulý rok
  16. 05. 2016 08:26
  G gabriela.svo v čím topíme, co dýcháme.

  Průšvih je, když má soused autodílnu a špatnej ( ? ) kotel. To pak čicháme nejenom smrad ze spalin, ale hlavně smrad z jedovatých spalin, protože podle " vůně "poznáte, že frajer netopí jen dřevem. Ono ani to dřevo není vždy výhra- to když dostane várku namořených střešních latí. A hlavně topí dalece přes topnou sezónu, takže ani v červnu si nemůžete sednout na vlastní zahradu ( samozřejmě zavřená okna a vůbec všechno ). A co mě vede k domněnce, že má špatnej kotel? ....neexistuje kouř, kterej by stoupal vzhůru- za každého počasí, každého tlaku a jánevímcoještě- pouze se mění směr a barva kouře. Ten vždy ( ! ) padá dolů! Zde ani osvětová kampaň nepomůže a my budeme dál chrchlat a dýchat karcinogeny.

 3. před 2 lety
  11. 02. 2015 13:29
  G gabriela.svo se registroval na fóru.